среда, 18. април 2012.

Borisa Tadića o URS-u i G17

Tadic: Za novo vreme trebaju nam i novi ljudi
Beograd, 15. aprila 2012.

Mišljenja Borisa Tadića o URS-u i G17

Prema njegovim recima, tek treba da se vidi da li ce se i G17 plus kvalifikovati za ulazak u vladu, jer u ovom trenutku, kako je konstatovao, lider te stranke Mladjan Dinkic ne zasluzuje mesto u buducoj vladajucoj koaliciji.
Lider Demokratske stranke je ocenio da je Dinkic osoba koja sa velikom energijom kritikuje uglavnom one stvari za koje je bio zaduzen u Vladi, zeleci grajanima da se prikaze kao opozicija, iako je jos uvek deo vlasti.
S druge strane, podsetio je, ne cujemo odgovore na afere, recimo aferu "Vakcine", kao ni druge.
"Stranka G17 vodi zdravstvo poslednjih deset godina, u kontinuitetu je u svim vladama tolike godine, a odjednom, promenila je ime, nizasta nije odgovorna i za sve optuzuje DS. Takvo ponasanje je pokusaj grubog obmanjivanja gradjana", smatra Tadic.

Нема коментара:

Постави коментар

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. DS Aleksandrovac zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članove DS kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. DS Aleksandrovac nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove DS Aleksandrovac

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.