среда, 18. април 2012.

НАЛОЖЕНО ГАШЕЊЕ ДИВЉИХ ТЕЛЕВИЗИЈА


Наложено гашење дивљих телевизија ТВ Александровац и Наша ТВ Жупа, које су се нелегално приказивале на кабловском оператеру.


Савет Републичке радиодифузне агенције је на седници одржаној дана 17. априла 2012. године
кабловском оператору Друштву за производњу, промет и инжењеринг “KOPERNIKUS TECHNOLOGY” д.o.o. из Новог Београда наложио да одмах искључи програм ТВ Александровац из свог кабловско дистрибутивног система јер исти нема издату дозволу за емитовање програма.

Наведена одлука достављена је кабловском оператору.

Републичка радиодифузна агенција председник Савета
Епископ јегарски др Порфирије (Перић)

(решење за Нашу ТВ Жупа од 12. марта 2012)




Нема коментара:

Постави коментар

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. DS Aleksandrovac zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članove DS kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. DS Aleksandrovac nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove DS Aleksandrovac

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.